Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

„Nie ma przełomu w śledztwie”

W Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku przeprowadzono dziś sekcję zwłok 21-letniego alumna Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Prokurator Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży po sekcji zwłok mówi, że „nie ma przełomu w śledztwie”, ale dodaje, że zabezpieczono materiał biologiczny i zlecono dodatkowe badania.

Przypomnijmy ciało alumna pierwszego roku łomżyńskiego seminarium znaleziono w sobotę około godziny 23. na strychu budynku seminarium. Młody mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo wieszając się. Wstępne ustalenia śledczych wskazywały, że w tragiczne zdarzenie nie były zaangażowane osoby trzecie. Przeprowadzona dziś sekcja zwłok nie zmieniła tego ustalenia. 
- Nie ma przełomu w śledztwie. W chwili obecnej nadal wykluczamy udział osób trzecich w tym zdarzeniu – mówi Prokurator Rejonowa Karolina Szulkowska. 
Jak dodaje prokurator w trakcie sekcji zabezpieczono materiał biologiczny, a prokurator zlecił dodatkowe badania. Ich wyniki mają być znane za miesiąc. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę