Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem

Pierwszy stopień zagrożenia nadał Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku, burzom, które w dzisiejsze popołudnie i wieczór mogą przechodzić nad regionem. Lokalnie może spaść do 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi i grad.

Wydane przez synoptyka ostrzeżenie ważne jest od godzony 12.00 do północy. W tym czasie na terenie całego województwa podlaskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.

Wiesław Winnicki, który spodziewanym burzom nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, prawdopodobieństwo ich wystąpienia określił na 80%.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę