Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Odnaleźli zaginioną 75-latkę.

Policjanci, strażacy, poszukiwacze z Grupy Ratowniczej „Nadzieja” oraz mieszkańcy przez kilka godzin poszukiwali zaginionej 75-latki. Wyczerpana fizycznie starsza kobieta, jeszcze przed nadejściem zmroku trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj po południu łomżyńscy policjanci otrzymali informację o zaginięciu 75-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Śniadowo. Rodzina seniorki poinformowała funkcjonariuszy, że kobieta wyszła z domu w nieznanym kierunku i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Z ustaleń mundurowych wynikało, że zaginiona mogła pójść w kierunku rozległego kompleksu leśnego. Zaalarmowani policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety. Teren działania był trudny, ze względu na gęstą roślinność porastającą pobliskie lasy. W związku z zagrożeniem wynikającym ze zbliżającego się zmroku, ogłoszono alarm dla całej łomżyńskiej jednostki Policji. W poszukiwaniach pomagali także mieszkańcy miejscowości i sąsiedzi zaginionej. Do działań poszukiwawczych przystąpili strażacy z grupy poszukiwawczej PSP w Łomży, okoliczne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz poszukiwacze z GR „Nadzieja”. Przed godziną 21:00 policjanci odnaleźli wycieńczoną 75-latkę i przekazali ratownikom z „Nadziei”, którzy przewieźli kobietę do łomżyńskiego szpitala. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę