Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Podróbki w Nowogrodzie

Ponad 1000 sztuk podrabianych odzieży i perfum skonfiskowali celnicy na targowisku w Nowogrodzie. Sprzedawała je Bułgarka. Wartość towarów została oszacowana na prawie 300 tysięcy złotych.

- O tym, że zatrzymane produkty nie są oryginalne, może świadczyć ich niska jakość wykonania, brak oryginalnych metek, wszywek i przywieszek oraz bardzo niska cena - podaje Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Zgodnie z ustawą Prawo własności przemysłowej, wprowadzanie do obrotu towarów z podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma się prawa używać lub dokonywanie obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega karze grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności nawet do lat 5.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę