Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pijany jechał przez miasto

Wczoraj przed północą w Łomży na Nowogrodzkiej policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 29-letniego kierowcę fiata. Mężczyzna poczatkowo nie reagował na sygnały do zatrzymania. Wstępne badanie kierowcy potwierdziło, że był pijany - wykazało blisko 2 promile.

Jak poinformowała policja kierowcy pobrano również krew do badań na zawartość środków odurzających. Póki co 29-latek trafił do policyjnego aresztu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę