Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu

Jedna osoba została zabrana do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z Szosą Zambrowska. - Na miejscu pracują służby i są mogą występować utrudnienia w ruchu – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Do zderzenia volkswagena golfa z peugeotem doszło przed godziną 10. Jedna osoba poszkodowana - kobieta - został zabrana do szpitala. Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia te szczegółowo ustalają policjanci. Prawdopodobnie wyjeżdżający z Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego golf i skręcający w lewą stronę w kierunku centrum miasta, nie ustąpił pierwszeństwa  przejazdu peugeotowi jadącemu Szosą Zambrowską w kierunku Zambrowa.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę