Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Więcej niż tylko pokropi?

Po raz pierwszy od tygodni jest szansa na opady deszczu w rejonie Łomży. Kropiło o poranku, ale około południu można spodziewać się deszczu. Także jutro możliwe przelotne opady deszczu i burze, a prognozy numeryczne wskazują, że po niedzieli opady miałby być być znacznie większe.

Dziś temperatura maksymalna dziś wzrośnie do 16°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu.

W sobotę cieplej do 18°C. Zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego i wówczas także możliwe przelotne opady deszczu i burze. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, zachodni. W czasie burz porywy do 55 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę