Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek paralotniarza

Paralotniarz spadł w okolicy Łomżyczyki przy Grobli Jednaczewskiej. Do wypadku doszło około godziny 10. Mężczyzna został zabrany do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że nie odniósł większych obrażeń. 56-letni paralotniarz spadł z wysokości około 10-12 metrów chwilę po starcie.

Upadek paralotniarza widziały postronne osoby, które natychmiast wezwały służby ratunkowe. Paralotniarz spadł w krzaki pomiędzy rzeką Łomżyczka a pobliskimi ogródkami działkowymi. Według relacji świadków chwilę wcześniej wystartował z łąki po drugiej stronie Łomżyczki. Przeleciał może 100, może 200 metrów. W powietrzu paralotnią miało bardzo machać, po czym wraz z paralotniarzem spadła w krzaki.

Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażacy. Jak przekazuje brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, miejsce w które spadł mężczyzna było trudno dostępne. Strażacy dotarli do niego i przetransportowali na drugą stronę Łomżyczki, gdzie mogli przekazać go ekipie pogotowia ratunkowego.

Mężczyzna uskarżał się na ból kręgosłupa. Został zabrany do szpitala na dokładne badania. Z pierwszych informacji wynika, że prawdopodobnie nie odniósł większych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę