Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nocne przymrozki

Spadki temperatury do -1°C, a przy gruncie do -4°C prognozują na noc synoptycy z białostockiego biura prognoz. Przymrozki mogą wystąpić na terenie Łomży i okolicznych powiatów: grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego i zambrowskiego.

Prawdopodobieństwo wystąpienia takich przymrozków synoptyk dyżurny IMGW-PIB Tomasz Siemienik określił na 80%. Poza nimi w nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. 
W poniedziałek w regionie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i temperatura maksymalna do 13°C. 
Kolejnej nocy przymrozki mogą się powtórzyć.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę