Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Flagi od posła

Główne zdjęcie
Poseł Lecha Antoni Kołakowski rozdaje flagi na Starym Rynku w Łomży

Co roku, 2 maja, w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, poseł Lech Kołakowski rozdaje mieszkańcom Łomży na Starym Rynku po 100 polskich flag. W tym roku było to już 12 taka akcja. - Biało-czerwona flaga, to wyraz naszego patriotyzmu. Chciałbym, aby te flagi zawisły na budynkach, balkonach bloków, abyśmy manifestowali Polskość i cieszyli się, że niepodległością - mówił poseł Kołakowski.

Osadzone na drzewcach flagi poseł Kołakowski w tym roku rozdawał wraz z europosłem Karolem Karskim w towarzystwie kilku miejskich radnych PiS. 100 flag szybko znalazło swoich nowych właścicieli, a dla części chętnych już ich nie starczyło. 
- Od 12 lata prowadzę tę akcję i tylko raz ją zapowiedziałem. Wtedy przyszły tłumy, a ja miałem tylko 100 flag. Od tamtej pory tego nie zapowiadam, ale co roku w południe 2 maja, na Starym Rynku rozdaję mieszkańcom Łomży po 100 flag. Zawsze ich brakuje. Flagi rozdaję bo czuję, że to jest mój obowiązek. Szanując tradycję, kulturę, tożsamość narodową i ofiarę tych, którzy za Ojczyznę oddali życie, my cieszymy się, że naszemu pokoleniu dane jest życie w pokoju – mówił poseł Kołakowski. 

W południe na Starym Rynku odbyła się uroczystość podniesienia biało-czerwonej flagi Polski na maszt. W krótkiej uroczystości udział wzięli m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele władz miasta i powiatu.

Foto: Poseł Lecha Antoni Kołakowski rozdaje flagi na Starym Rynku w Łomży
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Europoseł Karol Karski i poseł Lech Antoni Kołakowski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę