Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Chłodny dzień

Dziś, w czwartek początkowo zachmurzenie całkowite, ale po południu synoptycy zapowiadają przejaśnienia, a wieczorem nawet rozpogodzenia. Możliwe są także niewielkie, przelotne opady deszczu, a temperatura maksymalna dla województwa podlaskiego prognozowana jest od 10°C na północy do 15°C na południu województwa. Niestety wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni sprawi, że odczucie chłodu będzie znacznie większe.

W nocy zachmurzenie duże i w regionie łomżyńskim nieco większa szansa na opady deszczu, zwłaszcza nad ranem. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. W nocy wiatr umiarkowany, porywisty, stopniowo nad ranem słabnący, zachodni i południowo-zachodni.

W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe przelotne opady deszczu i temperatura maksymalna do 14°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę