Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Oszuści polują na seniorów

Policjanci z Łomży otrzymali sygnały, że oszuści znowu próbowali oszukać seniorów. Do starszej kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta i przekazał, że córka miała wypadek. W drugim przypadku, do seniorki zadzwoniła osoba, która podała się za jej córkę. Obie kobiety nie dały się nabrać oszustom się nie udały, ale policjanci ostrzegają, że zwykle telefoniczni oszuści podejmują więcej prób w jednym mieście.

Aspirant Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przekazuje, że pierwsza z kobiet, która odebrała telefon od rzekomego policjanta, nie rozpoznała po głosie swojej córki, której miła przekazać telefon dzwoniący mężczyzna i się rozłączyła. Druga starsza kobieta do której zadzwonili oszuści nie miała córki – więc także szybko rozłączyła rozmowę i powiadomiła policję.
- Ostrzegajmy bliskich, że oszuści wciąż próbują – apeluje asp. Szlesińska. - Potwierdzajmy u naszych bliskich takie telefony! Nie przekazujmy nikomu obcemu pieniędzy, a zwłaszcza po rozmowie telefonicznej! 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę