Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Bursztynowa dla dzieci

Galeria Bursztynowa zachęca do zapoznania się z wydarzeniami dla dzieci, które organizuje w najbliższym czasie. Wśród nich znajdą się konkursy z nagrodami, casting do pokazu mody dziecięcej oraz atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

Galeria Bursztynowa przygotowuje szereg różnych atrakcji dla dzieci w maju i czerwcu. W piątek, 10 maja centrum handlowe organizuje casting do pokazu mody, który będzie jedną z głównych atrakcji podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka. W castingu będą mogli wziąć udział chłopcy oraz dziewczynki, którzy mierzą do 165 cm wzrostu, a ich wiek nie przekracza 15 lat.

W sobotę, 18 maja Galeria Bursztynowa zaprasza do udziału w konkursie plastycznym z marką Coccodrillo. Do wygrania będą bony o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Coccodrillo.

W sobotę, 1 czerwca na łączce przy centrum handlowym na najmłodszych będzie czekała największa w regionie impreza z okazji Dnia Dziecka. Dzieci będą mogły wziąć udział w atrakcjach sportowo-rekreacyjnych, rozrywkowych, edukacyjnych oraz prozdrowotnych.

Warto śledzić stronę internetową centrum handlowego www.bursztynowa.pl oraz stronę na Facebooku https://www.facebook.com/GaleriaBursztynowa, gdzie na bieżąco będziemy informować o szczegółach wydarzeń dla dzieci i nie tylko.

Galeria Bursztynowa od  początku swojego istnienia organizuje mnóstwo wydarzeń skierowanych do najmłodszych. Centrum handlowe dba szczególnie o to, aby całe rodziny mogły miło oraz aktywnie spędzić swój wolny czas podczas wizyty w Galerii Bursztynowej.

Do tej pory w centrum handlowym odbyły się wielokrotnie warsztaty o tematyce rozrywkowej oraz edukacyjnej, warsztaty plastyczne z nagrodami, porady prozdrowotne, akcje związane z różnymi świętami, pokazy mody, taneczne, chemiczne oraz flash moby, a także akcje organizowane z lokalnymi społecznościami. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się wizyty Misia Bursztynkach w szkołach i przedszkolach. Bardzo ważne są i chętnie wspierane przez klientów także akcje charytatywne, podczas których zbierane są pieniądze na leczenie chorych dzieci.

Do Galerii Bursztynowej zapraszamy całe rodziny!

tekst płatny

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę