Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

ŁoKeRy od soboty

W sobotę w Łomży ma ruszyć Łomżyńska Komunikacja Rowerowa, czyli ŁoKeR. Do dyspozycji będzie blisko 100 rowerów, które będzie można wypożyczyć z jednej z 14 stacji. Do ubiegłorocznych lokalizacji „wypożyczalni” dołączyła „stacja” przy centrum handlowym Aleja Park przy Alei Legionów. Władze miasta zapowiadają, że w czerwcu miałaby ruszyć jeszcze jedna stacja przy Parku Wodnym.

ŁoKeRy, tak jak przed rokiem miasto uruchamia w ramach umowy zawartej z firmą BikeU. Aby móc jeździć miejskimi rowerami trzeba się zarejestrować w systemie (www.polskirowermiejski.pl) wnosząc jednocześnie opłatę inicjacyjną w wysokości 19 zł. Później każde pierwsze 15 minut jazdy będzie bezpłatne, a każda kolejna godzina jest o złotówkę droższa.
System będzie funkcjonowała do 1 listopada. W ubiegłym roku zarejestrowało się  2322 użytkowników i każdy z nich średnio wypożyczał rower 10 razy.  

Lokalizacja stacji ŁoKeR: Stary Rynek, Bulwary, Teren sportowo - rekreacyjny na os. Konstytucji 3-go Maja, ul. Poznańska (PEPEES), ul. Studencka, Plac Kościuszki, ul. Zawadzka (Orlik), Centrum Handlowe 4 PLUS, Galeria Łomża, ul. Szmaragdowa, ul. Akademicka (PWSIiP), Hala Sportowa im. Olimpijczyków Polskich (SP 9), ul. Sikorskiego (Straż Pożarna), Al. Legionów (Aleja Park), Park Wodny przy ul. Wyszyńskiego (stacja będzie uruchomiona w czerwcu).

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę