Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Szkoła Liderów... w Łomży

Tylko do północy można zgłosić się do programu Szkoła Liderów Miast, która odbędzie się w Łomży. Organizatorami są Fundacja Szkoła Liderów i Fundacja Veolia Polska. Udział w programie jest bezpłatny, a organizatorzy zapraszają do aplikowania łomżyńskich „liderów miejskich, którzy chcą zwiększać swój wpływ w mieście oraz mają wizję jak je rozwijać w przyszłości”.

- Miasto jest komórką, która gromadzi w sobie dużą i skomplikowaną czasem różnorodność i żeby umiało odpowiadać na potrzeby jego mieszkańców, musi się nauczyć ich słuchać – to właśnie robimy w Szkole Liderów Miast – mówi Katarzyna Czayka-Chełmińska, Prezeska Fundacji Szkoła Liderów.

Szkoła Liderów Miast jest programem, który – jak podaje Agnieszka Muras ze Szkoły Liderów - odmienia ludzi, bo pozwala spojrzeć im na swoje miasto z perspektywy dotąd im nieznanej. Nie tylko rozwija umiejętności i style przywództwa, ale także  tworzy unikatową wspólnotę zaangażowanych ludzi, którzy ponad podziałami są w stanie w imię miłości do miasta wypracować wizję jego rozwoju w odniesieniu do długofalowych wyzwań. To szkoła sztuki argumentacji, dialogu i radzenia sobie z konfliktem, a także wzmacniania własnej pozycji w mieście i budowania nieoczywistych koalicji na rzecz dobra wspólnego. I wreszcie to program, który zacieśnia więzi lokalnych liderów dodając im energii do dalszego działania i zaszczepiania idei zaangażowania miejskiego w innych, w myśl idei, że władza w mieście leży w wielu rękach.

Jak przekonują organizatorzy Miast różnorodność środowiska, jakie gromadzi program Szkoła liderów Miast ma być gwarancją dynamicznej i żywej wymiany zdań, argumentów i pomysłów na przyszłość miasta, a jej absolwenci jako grupa stają się nierzadko silnym głosem wpływu i partnerami dla obecnych i przyszłych władz.

Zatem jeśli angażujesz się w zmianę w mieście i jesteś liderem w swojej społeczności, zgłoś się do programu (link do rekrutacji: https://bit.ly/2TPRrf9). Aplikacje można nadsyłać do północy!

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę