Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Pogoda na święta

Sobota piękna, niedziela trochę mniej, przy czym po południu może być mała burza, a w poniedziałek znowu pełne słońce. Synoptycy zapowiadają świąteczną pogodę.

Sobota zaczęła się słonecznie i ciepło, ale Magdalena Pękala, synoptyk dyżurny białostockiego Biura Prognoz IMGW-PIB zapowiada, że po południu od północy województwa zachmurzenie stopniowo ma wzrastać do umiarkowanego i dużego. Wieczorem na krańcach północno-wschodnich województwa możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia do 18°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północny.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C. 
W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe przelotne opady deszczu, a lokalnie także burze. Temperatura maksymalna do 14°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych, w czasie burz porywy do 55 km/h.
W pierwszej połowie nocy z niedzieli na poniedziałek w centrum i na południu województwa możliwe jeszcze niewielkie przelotne opady deszczu. Później coraz większe rozpogodzenia.
W wielkanocny poniedziałek od samego rana ponownie słonecznie i ciepło. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 18°C. Jak na lany poniedziałek to idealnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę