Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wymarzone wesele w naturalnej scenerii.

Od zawsze wiedziałam jak chciałabym, aby wyglądało moje wymarzone wesele. Musiało być wyjątkowe! Oglądając z lekką nutką zazdrości piękne instagramowe profile, szukałam inspiracji, jak przenieść bajkową scenerię wesela z gorącej Grecji, czy rajskiej wyspy Bali, trochę bliżej domu. I wtedy właśnie narodził się pomysł ślubu w naturalnej scenerii i wesela w plenerze, w leśnej sali.

Okazało się, że realizacja takiej fantazji jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ w „Dębowym Lesie”, pod Łomżą, są doskonałe warunki, żeby to zorganizować.

I udało się.

Była polana wśród starych drzew, prawie 200 krzeseł ustawionych na świeżo skoszonej trawie, długi biały dywan i piękne miejsce ceremonii - łuk upleciony z gałęzi, mchu i białych kwiatów.

Na „progu” polany stały cudowne, stare, białe drzwi, przez które wchodzili na uroczystość Goście i gdzie przyjmowaliśmy życzenia.

Sala weselna – wielka, drewniana, wyłaniająca się z lasu, przygotowana dla prawie 200 Gości. Panował w niej niesamowity, klimatyczny nastrój, zupełnie inny niż ten, który znałam z wesel do tej pory. Na zewnątrz sali przygotowane były drewniane stoły i ławy, lampy oraz miejsca zabaw dla dzieci.

Wewnątrz sali stoły nakryte białymi obrusami i bieżnikami z szarej juty, na nich plastry drzewa, kwiaty i świece. Dekoracja prosta i naturalna - z mchu, zielonych gałęzi i niewielkich pni drzew – idealnie dobrana do leśnej uroczystości. Całości dopełniało stylowe, klimatyczne  oświetlenie – rustykalne lampy, żarzące się nisko nad stołami Gości.

Jedzenie wspaniałe. Wiejskie i rybne stoły, domowe przysmaki podawane na prostych, leśnych deskach, na liściach winogron, a lekko unoszący się zapach dymu z grilla kusił i wodził Gości, którzy zajadali się niecodziennymi przysmakami.

Nasz tort weselny został udekorowany malinami i jagodami, a kelnerzy podali go w starym sadzie, obok sali weselnej.

Pięknie, oryginalnie, naturalnie i prosto. W atmosferze luzu, serdeczności i zaskoczenia tym, że to nie jest kolejne wesele takie jak wszystkie.

Nasz ślub i wesele przygotowywaliśmy wspólnie z właścicielami Kompleksu Agroturystycznego „Dębowy Las” w Elżbiecinie, za Piątnicą, koło Łomży.

Jeżeli chcielibyście zorganizować, tak jak my, swoją Najważniejszą Uroczystość, musicie koniecznie odwiedzić „Dębowy Las” 😊

W Łomży i okolicy znajdziecie atrakcyjną i przyjazną pod względem ekonomicznym bazę hotelową, z której mogą skorzystać Goście wesela.

 

tekst płatny

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę