Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Domino na krajowej 61.

Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 61 w kierunku Grajewa. Pomiędzy Marianowem a Budami Czarnockimi doszło do zderzenia trzech jadących w jednym kierunku samochodów. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, którego załoga udzielała pomocy dzieciom w wieku 1,5 roku oraz 7 lat. Ostatecznie do szpitala trafiły dzieci i wszystkie trzy osoby kierujące samochodami. Po badaniach w szpitalu zastała tylko jedna kobieta.

W tzw. klasycznym drogowym domino uczestniczyły skoda, audi i volvo. Prawdopodobnie młoda kobieta jadąca skodą nie zachowała należytej ostrożności i bezpiecznej odległości id poprzedzającego samochodu i uderzyła w tył poprzedzającego auta, które uderzyło w samochód przed nim. To właśnie kierująca skodą kobieta po badaniach została w szpitalu. pozostałe osoby nieodniosły obrażeń i mogły wracać do domów.

W miejscu zderzenia samochodów ruch odbywa się wahadłowo, a okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę