Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Śmierć szybkiego motocyklisty

Do tragicznego wypadku doszło wieczorem na drodze krajowej nr 61 w okolicach Grajewa. Kierujący motocyklem podczas wyprzedzania uderzył w barierki drogowe i wypadł z drogi. Motocyklista zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do wypadku doszło koło godziny 19:30 w rejonie miejscowości Tama. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Niestety mimo szybkiej pomocy medycznej zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Po wypadku droga była zablokowana całkowicie przez około pół godziny, a potem wprowadzono ruch wahadłowy.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę