Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Zapaliła się ciężarówka

Główne zdjęcie
płonąca ciężarówka na DK 61 w okolicy wsi Świdry-Dobrzyce

Przez ponad dwie godziny całkowicie zablokowana była droga krajowa nr 61 Łomża – Grajewo. W okolicach wsi Świdry-Dobrzyce, na odcinku pomiędzy Stawiskami a Szczuczynem zapaliła się ciężarówka przewożąca tzw. zrębki drzewne.

Pożar ciężarówki strażakom zgłoszono tuż przed godziną 7. rano. Na miejsce wysłano 6 zastępów straży pożarnej. To właśnie ze względu na ich działania droga była zablokowana. Dopiero po godzinie 9. puszczono ruch wahadłowy. Policjanci informują, że nikt z ludzi w zdarzeniu nie odniósł obrażeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę