Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

„Domino” na Sikorskiego

Trzy samochody osobowe zderzyły się na ulicy gen. Władysława Sikorskiego w Łomży. Do zdarzenia doszło przed skrzyżowaniem z ul. Różaną, w okolicy czarnego biurowca Parku Przemysłowego. Jednej osobie udzielana była pomoc przez załogę karetki pogotowia.

Do zdarzenia doszło w piątek kilkanaście minut przed godziną 18. Wszystkie samochody jechały ul. Sikorskiego od skrzyżowania z al. Legionów w kierunku skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego.  Prawdopodobnie kierowcy volkswagenów zatrzymali samochody po zapaleniu się „czerwonego światła” na skrzyżowaniu z ul. Różaną, gdy w tył tego drugiego auta wjechał dodge. Siła uderzenia była tak duża, że uderzone auto przesunęło się do przodu wpadają na poprzedzający samochód.

Na miejscu pracują policjanci ustalając wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Wezwano także karetkę pogotowia, której załoga udzielała pomocy medycznej jednej z osób jadących w samochodach.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę