Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 października 2022 napisz DONOS@

Z ulicy do więzienia

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Za niepłacenia grzywny, oszustwa czy groźby karalne... Trzech mężczyzn i kobietę, którzy poszukiwani byli do odbycia nałożonych przez sąd kar pozbawienia wolności, ujęli w czwartek policji z KMP w Łomży.

Jako pierwszy w ręce mundurowych wpadł 23-letni mieszkaniec gminy Przytuły. Poszukiwany był za nie uiszczenie grzywny nałożonej za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Na trzy miesiące za kratki trafili także 58–letni mieszkaniec Łomży, oraz 36-latka. On w areszcie znalazł się za groźby karalne, o ona w związku z oszustwami.

Ostatni z  zatrzymanych w czwartek mężczyzn to 52-letni mieszkaniec Łomży. On do zakładu karnego pojechał na 10 miesięcy. Mężczyzna przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się po skazaniu za różnego rodzaju oszustwa.

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę