piątek, 22 listopada 2019 napisz DONOS@
191119103851.png

Kandydaci do Sejmu w Okręgu Wyborczym nr 24 - województwo podlaskie

Bądź mądry - wybierz najlepszego... teraz możesz poznać wszystkie nazwiska, które zobaczysz na karcie do głosowania w niedzielę 25 września 2005 roku.


KW Ruch Patriotyczny – lista nr 1

1. Roman Falkowski – nauczyciel - Łapy
2. Ryszard Kraszewski - rolnik - Święck Wielki
3. Kamil Klemienia - prawnik - Białystok
4. Czesław Żero - inż. rolnik - Siemiatycze
5. Jan Łuba - tech. weterynarz - Sejny
6. Mariusz Truszkowski - inż. mechanik – Łomża
7. Tadeusz Rewiński - technik budowlany - Augustów
8. Jacek Charytoniuk - politolog - Białystok
9. Sławomir Olszewski – nauczyciel - Łapy
10. Mirosława Grażyna Zdąbłasz - nauczycielka - Mońki
11. Bogdan Garkowski - weterynarz - Kuźnica Białostocka
12. Ewa Iwacyk - prawnik - Białystok
13. Janusz Purwin - technik mechanik - Białystok
14. Teresa Irena Sadowska – ekonomistka - Czarna Białostocka
15. Zofia Kochmańska-Nowakowska – ekonomista - Białystok
16. Andrzej Radzicki - pracownik samorządowy - Białystok
17. Joanna Goworko – prawnik - Białystok
18. Jerzy Zacharczuk - szlifierz - Białystok
19. Lech Murawski - przedsiębiorca - Białystok
20. Alina Połubok - rzemieślnik - Białystok
21. Bernarda Smolińska - ekonomista – Łomża
22. Marek Domagała – lekarz - Suwałki

KW Polska Partia Pracy – lista nr 2

1. Kinga Katarzyna Stawecka - politolog - Karczewizna
2. Bożena Jackowska - handlowiec - Białystok
3. Zenobiusz Golonko – przedsiębiorca - Orzeszkowo
4. Marta Zalewska – nauczyciel - Białystok
5. Augustyn Oleksy – spawacz - Katowice
6. Eugeniusz Warpechowski - historyk - Wyszki
7. Bogdan Nagórski – handlowiec - Augustów
8. Zbigniew Niksa - technik rolnik - Kozioł
9. Patrycja Krystyna Szczygieł – handlowiec - Rybnik
10. Iwona Beata Wolant - ogrodnik - Brzeszcze
11. Iwona Maria Bredlak – handlowiec - Gliwice
12. Elżbieta Skalska – fryzjer - Wojkowice
13. Krzysztof Szafraniec - kierowca - Gostchorze
14. Barbara Małgorzata Kasińska - handlowiec - Katowice
15. Ireneusz Grodzki - mechanik - Ruda Śląska
16. Małgorzata Koch - chemik - Łęczyca
17. Rafał Fedorczyk - inżynier środowiska - Twarogi
18. Danuta Józefa Barcikowska-Ratkiewicz - psycholog - Białystok

KW Liga Polskich Rodzin – lista nr 3

1. Andrzej Fedorowicz – poseł - Białystok
2. Zbigniew Puksza – energetyk - Białystok
3. Marek Wasilewski - rolnik - Oliszki
4. Edward Stanisław Łuczycki - lekarz - Białystok
5. Jan Jarota - lekarz weterynarii – Łomża
6. Marek Dudzicz – nauczyciel - Białystok
7. Grzegorz Kunowski - lekarz - Białystok
8. Zenon Dziedzic – socjolog - Suwałki
9. Irena Dawidziuk – nauczycielka - Hajnówka
10. Elżbieta Jabłońska - prawnik - Perki Wypychy
11. Katarzyna Dec - nauczycielka - Białystok
12. Piotr Zaręba - dr ekonomii - Żale
13. Robert Ziemkiewicz - mgr inż. ochrony środowiska – Radziłów
14. Sławomir Gromadzki - inżynier rolnictwa - Stary Gromadzyn
15. Krzysztof Zygmunt Żuchowski – nauczyciel - Białystok
16. Krzysztof Silwon - kolejarz - Kleosin
17. Artur Kazimierz Milewski – przedsiębiorca - Białystok
18. Barbara Dąbrowska-Szmulik – lekarz - Suwałki
19. Stanisław Milewski – rolnik - Wilkowo Stare
20. Anna Urban – logopeda - Augustów
21. Anna Bogdan – nauczycielka - Sokółka
22. Leszek Płoński - łącznościowiec - Augustów
23. Krzysztof Jan Polkowski - rolnik - Nowa Kubra
24. Andrzej Długoborski – rolnik - Ćwikły Krajewo
25. Kazimierz Jan Kępczyński – mechanik – Łomża
26. Maria Dobrowolska – nauczycielka - Milejczyce
27. Jan Prusinowski - rolnik - Czerwone
28. Eugeniusz Dmochowski – pszczelarz - Zambrów
29. Maciej Tomczyk – student - Białystok
30. Rafał Swinarski - student - Białystok

KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl – lista nr 4

1. Marek Masalski - pedagog - Białystok
2. Adam Kamiński - prawnik - Czarna Białostocka
3. Anna Mojsak – dziennikarz - Białystok
4. Krzysztof Boetzel - technik leśny - Płaska
5. Tadeusz Rutkowski - inż. mechanik - Białystok
6. Piotr Dąbrowski - technik rolnik - Jałówka
7. Wojciech Paweł Więckowski – rolnik - Rajgród
8. Andrzej Romańczuk – dziennikarz - Białystok
9. Iwona Hulko – prawnik - Białystok
10. Andrzej Wasilewski – nauczyciel - Białystok
11. Marzena Grażyna Rutkowska – prawnik - Białystok
12. Konrad Sikora – dziennikarz - Białystok
13. Wojciech Kazimierz Cieszkowski – nauczyciel - Ciechanowiec
14. Kamil Pstrągowski - student - Białystok
15. Anna Dąbrowska - animator kultury - Białystok
16. Heronim Teodor Wawrzyński – dziennikarz - Białystok

KW Socjaldemokracji Polskiej – lista nr 5

1. Barbara Ciruk – dziennikarz - Białystok
2. Krzysztof Janusz Jaruzelski – prawnik - Białystok
3. Stanisław Stankiewicz - dziennikarz - Białystok
4. Kazimierz Kożuchowski – ekonomista - Augustów
5. Marcin Gołaszewski - student - Białystok
6. Halina Janina Otoka - inż. chemii - Hajnówka
7. Raisa Rajecka - prawnik - Bielsk Podlaski
8. Paweł Augustyniak - student - Łomża
9. Bogusław Jarosław Szeraniewicz - ekonomista - Suwałki
10. Piotr Kruk - technik mechanik samochodowy - Białystok
11. Maria Bożena Ancipiuk – przedsiębiorca - Michałowo
12. Tadeusz Andraka - inżynier mechanik - Białystok
13. Eliza Bilewicz-Roszkowska - dziennikarz - Białystok
14. Jarosław Sołomacha – dziennikarz - Siemiatycze
15. Irena Tylman – nauczyciel - Białystok
16. Rafał Tylman - historyk - Białystok
17. Adam Lebiedziński - technik ekonomista - Białystok
18. Sławomir Uszyński - instruktor kulturalno-oświatowy - Ciechanowiec
19. Wojciech Koronkiewicz – dziennikarz - Białystok

KW Prawo i Sprawiedliwość – lista nr 6

1. Krzysztof Jurgiel - inżynier geodeta - Białystok
2. Jarosław Zieliński - nauczyciel - Suwałki
3. Lech Antoni Kołakowski – przedsiębiorca - Łomża
4. Czesław Oszer – nauczyciel - Sokółka
5. Jan Żochowski - nauczyciel akademicki - Białystok
6. Jacek Bogucki - pracownik samorządowy - Siennica Lipusy
7. Andrzej Adam Kałużyński - lekarz medycyny - Supraśl
8. Kazimierz Gwiazdowski - technik meliorant - Mścichy
9. Stanisław Rykaczewski - inżynier budownictwa - Zambrów
10. Bogdan Stachurski – rolnik - Krypno Kościelne
11. Bogusław Marian Panasiuk – ekonomista - Krynki
12. Marek Antoni Łukaszewicz - geodeta - Boćki
13. Andrzej Duda - inżynier elektronik - Kolno
14. Zdzisław Czesław Wach - teolog - Augustów
15. Piotr Henryk Karnasiewicz – leśnik - Płociczno Tartak
16. Jarosław Popowski - ekonomista - Mierkienniki
17. Andrzej Wincenty Olędzki - rolnik - Siemiatycze
18. Henryk Łukaszewicz – nauczyciel - Hajnówka
19. Franciszek Witold Grygucis - technik rolnik - Sejny
20. Violetta Wieremczuk - pedagog - Białystok
21. Elżbieta Rabczyńska - ekonomista - Łomża
22. Bożena Szerszeń - studentka - Kuzie
23. Tadeusz Gilewski - technik organizator usług - Dojlidy Górne
24. Wiesław Macko - przedsiębiorca - Sokółka
25. Jerzy Maciej Kraszewski - prawnik - Łubianka
26. Arkadiusz Jabłoński – student - Grajewo
27. Maciej Bogdan Olesiński - prawnik - Białystok
28. Tomasz Stefan Madras - student - Białystok
29. Zenon Waleszkiewicz - inżynier mechanik - Marki
30. Roman Czepe - pracownik administracji - Łapy

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej – lista nr 7

1. Marek Strzaliński - weterynarz - Białystok
2. Eugeniusz Czykwin – dziennikarz - Białystok
3. Wojciech Szczepkowski - inż. rolnictwa - Udziejek
4. Jerzy Półjanowicz - inż. budowlany - Zaścianki
5. Barbara Murawska – nauczyciel - Wysokie Mazowieckie
6. Witold Liszkowski - nauczyciel - Puńsk
7. Jan Syczewski - nauczyciel - Białystok
8. Barbara Odolińska - technik informatyk - Zambrów
9. Bogdan Budzisz - urzędnik państwowy - Supraśl
10. Jerzy Sirak - prawnik - Hajnówka
11. Jan Ryszard Kotuk - ekonomista - Suchowola
12. Zdzisław Czarnecki - prawnik - Warszawa
13. Wiesław Kuczyński – historyk - Białystok
14. Stefan Saniutycz - lekarz - Białystok
15. Anatol Nowicki - inż. ogrodnik - Ignatki
16. Paweł Miszczuk - prawnik - Bielsk Podlaski
17. Bożenna Chmielewska – nauczyciel - Ogrodniczki
18. Andrzej Zaręba - emeryt - Konarzyce
19. Mirosława Korycka - emeryt - Sztabin
20. Józef Dariusz Kimera – urzędnik - Suwałki
21. Eugeniusz Ochryciuk – menadżer - Łomża
22. Ewa Alicja Matuszczyk - nauczyciel akademicki - Białystok
23. Józef Jan Duchnowski - emeryt - Białystok
24. Wioletta Anna Chojnowska – ekonomista - Zambrów
25. Michał Julian Kubas – ekonomista - Mońki
26. Anna Grycuk – nauczyciel - Gródek
27. Eugeniusz Zbucki - inż. mechanik - Białystok
28. Paulos Zbigniew Cyndzas - technolog drewna - Łomża

KW Platforma Obywatelska RP – lista nr 8

1. Robert Tyszkiewicz - wydawca - Białystok
2. Marcin Brunon Sroczyński - adwokat - Łomża
3. Józef Piotr Klim - historyk - Białystok
4. Zbysław Wojciech Grajek - lekarz - Suwałki
5. Maciej Józef Tefelski – socjolog - Białystok
6. Marian Łuczaj - inż. budownictwa - Bielsk Podlaski
7. Marek Jerzy Chojnowski - lekarz - Białystok
8. Damian Raczkowski - prawnik - Choroszcz
9. Danuta Kaszyńska – nauczyciel - Białystok
10. Beata Henryka Ordonowska - prawnik - Hultajewo
11. Bożena Krzyżanowska - nauczyciel - Siemiatycze
12. Jarosław Grądzki - inż. budownictwa - Białystok
13. Marek Sznejder - nauczyciel - Augustów
14. Mieczysław Leszek Gliński - adwokat - Zambrów
15. Zbigniew Tochwin - ekonomista - Sokółka
16. Marek Samul - lekarz weterynarii - Kolno
17. Piotr Sitniewski - prawnik - Białystok
18. Janusz Marek Szymczukiewicz - inż. mechanik - Białystok
19. Jarosław Zygmunt Dworzański - nauczyciel - Białystok
20. Eugeniusz Święcki – nauczyciel - Ciechanowiec
21. Jerzy Kiszkiel - nauczyciel - Białystok
22. Maciej Andrzej Borysewicz - prawnik - Łomża
23. Małgorzata Nowak - pedagog - Białystok
24. Jerzy Rojecki - inż. budownictwa - Białystok
25. Andrzej Antoni Kozak - piekarz - Białystok
26. Andrzej Przeździecki - prawnik - Łomża
27. Andrzej Ostrowski - inż. budownictwa - Białystok
28. Daniel Szutko - student - Wasilków
29. Janusz Żoch - prawnik - Drohiczyn
30. Bartłomiej Miastkowski - student - Białystok

KW Polskiej Partii Narodowej – lista nr 9

1. Sławomir Aleksander Dawidowski - korespondent prasowy - Suwałki
2. Adam Stanisław Czeczetkowicz - pedagog - Białystok
3. Zenon Stankiewicz - inżynier telekomunikacji - Augustów
4. Witold Wojda – nauczyciel - Bakaniuk
5. Stanisław Dargiewicz - inżynier mechanik - Suwałki
6. Władysław Ochryniuk - leśnik - Białystok
7. Maria Joanna Śmilewicz - lekarz dentysta - Białystok
8. Janina Żuryńska – nauczycielka - Suwałki
9. Marek Andrzej Fiodorow - technik budowlany - Augustów
10. Katarzyna Alicja Nowawsiak - nauczycielka - Białystok
11. Grzegorz Kazimierz Zyza – rusznikarz - Augustów
12. Robert Fankulewski – ekonomista - Białystok
13. Jadwiga Zofia Hasa - ekonomistka - Gdańsk
14. Agnieszka Ewa Kwiatkowska – szwaczka - Łódź
15. Jan Treszel - technolog żywienia - Łódź
16. Ewa Królikowska - technik fizjoterapii - Głogów
17. Hanna Maria Kujawa - bez zawodu - Głogów
18. Ewa Kita - laborantka - Głogów
19. Aniela Rudy – studentka - Białystok

KW Polskiego Stronnictwa Ludowego – lista nr 10

1. Adam Czesław Dobroński - historyk - Białystok
2. Józef Mioduszewski - poseł - Łomża
3. Edmund Borawski - inżynier technologii żywności - Grajewo
4. Krzysztof Tołwiński - rolnik - Jasienówka
5. Alicja Hryniewicka - pielęgniarka - Jeroniki
6. Jan Kamiński - rolnik - Bakaniuk
7. Mieczysław Bagiński - nauczyciel - Łomża
8. Marek Grzegorz Trębicki - doradca programów europejskich - Wyrozęby Konaty
9. Grzegorz Rykowski - prawnik - Białystok
10. Zdzisław Dąbrowski - rolnik - Chojnowo
11. Józef Mieczysław Gołębiewski - rolnik - Perki Lachy
12. Mirosław Gumowski - doradca rolny - Zambrów
13. Zbigniew Stanisław Kamiński - pracownik administracji - Turośl
14. Stanisław Kozłowski - inżynier rolnik - Sokółka
15. Henryka Janina Mioduszewska - rolnik - Lutostań
16. Anna Motulewicz – rolnik - Sejwy
17. Bogdan Murawski - rolnik - Dobromil
18. Jarosław Niekrasz - przedsiębiorca - Łapy
19. Sławomir Renkiewicz - urzędnik samorządowy - Przerośl
20. Lucja Ryńska - nauczyciel - Białystok
21. Andrzej Sturgulewski – mechanik - Augustów
22. Robert Edward Sutkowski – nauczyciel - Jedwabne
23. Kazimierz Józef Zimnoch - rolnik - Białystok
24. Mikołaj Janowski - rolnik - Przechody
25. Krzysztof Radziszewski - ekonomista - Skłody Przyrusy

KW Platformy Janusza Korwin-Mikke – lista nr 12

1. Andrzej Tomasz Jędrzejewski – architekt - Białystok
2. Waldemar Rynda - inżynier mechanik - Białystok
3. Jarosław Mroczko - trener judo - Białystok
4. Leszek Korytkowski - prawnik - Białystok
5. Krzysztof Jurowczyk - elektromechanik - Wasilków
6. Aleksandra Siedlecka - handlowiec - Białystok
7. Hubert Pawłowski - informatyk - Białystok
8. Wiesław Koniuszewski - specjalista ds. technicznej ochrony mienia - Białystok
9. Piotr Paweł Mojsak - fizyk - Białystok
10. Rafał Kozłowski - handlowiec - Białystok
11. Marta Jasińska - ekonomista - Wasilków
12. Joanna Ekstowicz - studentka - Białystok
13. Agnieszka Zdanowicz – handlowiec - Białystok
14. Wiesław Pietraszewski - mechanik - Białystok
15. Albert Krzysztof Jędrzejewski - elektromechanik - Pieńki

KW Polskiej Konfederacji - Godność i Praca – lista nr 14

1. Janina Żołyniak - emeryt - Grajewo
2. Marek Czarniawski – nauczyciel - Białystok
3. Małgorzata Wojsław - pracownik administracyjny - Grajewo
4. Tadeusz Drężek - górnik - Bytom
5. Józefa Lewkowicz - emeryt - Grajewo
6. Kazimierz Twarowski – rolnik - Toczyłowo
7. Marianna Czarniawska - rencistka - Torule
8. Krzysztof Sułek - kierowca - Grajewo
9. Halina Cudowska - pielęgniarka - Białystok
10. Ireneusz Dziuba - górnik - Rybnik
11. Wojciech Stanisław Krzep - tokarz - Rybnik
12. Małgorzata Krystyna Moćko-Niedobecka - technik ekonomista - Mikołów
13. Mirosław Możdżeń - energetyk - Jaworzno
14. Grażyna Baster-Piszczek - technik ekonomista - Bytom
15. Józef Hanczur - mechanik samochodowy - Bytom

KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej – lista nr 15

1. Genowefa Wiśniowska – psycholog - Ząbkowice Śląskie
2. Tomasz Edward Gan - inżynier budownictwa - Białystok
3. Janusz Wójcik - trener piłki nożnej - Warszawa
4. Krzysztof Rogala - dziennikarz - Warszawa
5. Andrzej Eugeniusz Chmielewski – elektronik - Augustów
6. Barbara Zach – bibliotekarz - Łomża
7. Mikołaj Gawryluk - przedsiębiorca - Siemiatycze
8. Pavlos Akritidis - tłumacz - Warszawa
9. Tadeusz Stasiów - kierowca - Warszawa
10. Józef Fiertek – kierowca - Łomża
11. Krystyna Roszczyc - inżynier budownictwa - Białystok
12. Mariusz Mieczkowski - student - Białystok
13. Marek Sorokin – handlowiec - Białystok
14. Jerzy Bączek - emeryt - Tołcze
15. Roman Klepadło - rolnik - Nowa Wieś
16. Kazimierz Korytkowski - rolnik - Śniadowo
17. Leszek Biały – przedsiębiorca - Wysokie Mazowieckie
18. Marek Lis - żołnierz zawodowy - Łomża
19. Agata Święcka – ekonomista - Warszawa
20. Grzegorz Andruszkiewicz – urzędnik - Suwałki
21. Wacław Dąbrowski - lekarz - Łomża
22. Agnieszka Beata Wesołowska – handlowiec - Wasilków
23. Tadeusz Sadowski - instruktor nauki jazdy - Bakałarzewo
24. Józef Krzysztof Kozłowski - piekarz - Lipsk
25. Jan Piórkowski - emeryt - Suwałki
26. Józef Tadeusz Snarski – rolnik - Kalinówka Królewska
27. Mariusz Bogusławski - specjalista marketingu i zarządzania - Ciasne
28. Ewa Scholastyka Jabłońska - specjalista d/s marketingu - Poddubówek
29. Marek Kryński - elektryk - Białystok

KW Partii Inicjatywa RP – lista nr 16

1. Elżbieta Dziewulska – ekonomista - Kopcie
2. Dariusz Pazik - instruktor terapii zajęciowej - Wąsosz
3. Marek Mirowski - technolog przemysły chemicznego - Mielnik
4. Marek Osiński - inż. elektromechanik - Siedlce
5. Kamil Zaborski - ekonomista - Supraśl
6. Wojciech Grabowski - student - Białystok
7. Tomasz Januszewski - technolog żywności - Bielsk Podlaski
8. Tomasz Popławski - student - Głęboczek
9. Monika Włodarczyk – student - Ciechanowiec
10. Jan Pęza – mechanik - Łapy
11. Stanisław Małek - chemik - Siedlce
12. Piotr Maciej Biernacki - inż. mechanik - Warszawa
13. Kinga Zalewska - ekonomista - Mordy
14. Donat Tadeusz Michalski - mechanik - Siedlce
15. Grzegorz Stefaniuk - pedagog - Siedlce
16. Stanisław Augustyniak - monter instalacji sanitarnej - Grodzisk
17. Piotr Stawowy - ekonomista - Zbuczyn
18. Agnieszka Cikacz - studentka - Maków Maz.
19. Szczepan Jasiński - technik odlewnik - Maciejowice
20. Jadwiga Teresa Karpiej - rolnik - Jabłonna Lacka
21. Grzegorz Kamiński - mechanik - Ujrzanów
22. Grzegorz Skibski - rolnik - Radzików Stopki
23. Adam Marcin Skup - administrator - Dziewule
24. Marcin Borkowski - mechanik samochodowy - Siedlce

KW Dom Ojczysty – lista nr 17

1. Piotr Krutul - poseł - Suchowola
2. Zdzisław Józef Wasilewski - pedagog - Augustów
3. Józef Laskowski - poseł - Wiżajny
4. Jarosław Gryko - historyk - Wasilków
5. Michał Chajewski - lekarz weterynarii - Jedwabne
6. Józef Sadowski - rencista - Księżyno
7. Aleksander Krzysztof Szymczak - przedsiębiorca - Grajewo
8. Sylwia Rozynek - przedsiębiorca - Łomża
9. Elżbieta Czerkacz - pedagog - Białystok
10. Alfred Biały - elektronik - Ciechanowiec
11. Kazimierz Trzaska - rolnik - Łomża
12. Bogdan Kozłowski - projektant - Białystok
13. Krzysztof Jan Stawnicki - ekspert ubezpieczeń grupowych - Białystok
14. Remigiusz Rafał Ufa - przedsiębiorca - Białystok
15. Bogumiła Parzych - rolnik - Parzychy
16. Zdzisław Stanisław Ścięgaj - projektant - Suwałki
17. Piotr Kowalewski - przedsiębiorca - Białystok
18. Jerzy Grodzki - kolejarz - Białystok
19. Jarosław Poteraj - dr ekonomii - Łomża

 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę