Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

22-latek pędził Zawadzką 108 km/h

Policjanci poinformowali o zatrzymaniu dwóch „młodych” kierowców, którzy za nic mieli sobie ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. 22-latek z Łomży pędził audi ul. Zawadzką z prędkością 108 km/h, a 25 latek w BMW drogą krajową nr 61 przez Miastkowo z prędkością 116 km/h.

Do zatrzymani 22-letniego kierowcy audi na ul. Zawadzkiej w Łomży doszło w poniedziałek przed godziną 19., a w 25-latka w BMW w Miastkowie niespełna kwadrans później. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy z KMP w Łomży podaje, że policjanci obu mężczyznom zatrzymali prawo jazdy, które będzie im zatrzymane na okres trzech miesięcy. Poza tym za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatami, a ich konto „zasiliło” po 10 punktów karnych.

Szlesińska podkreśla, że zarówno mieszkańcy Miastkowa, jak i Łomży wielokrotnie wskazywali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa zagrożenia związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości w tych miejscach. Policyjne kontrole są reakcją na te zgłoszenia.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę