Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wielki pożar w Grzymałach Szczepankowskich

Sześć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem hali stacji rozbierania pojazdów w Grzymałach Szczepankowskich. Pożar wybuchł około godziny 14.30. Kłęby czarnego dymu unoszącego się nad garażem były widziane nawet z Łomży. Strażacy mówią, że wnętrze całego budynku było w ogniu. We wewnątrz są materiały łatwopalne.

Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży mówi, że trwa dogaszanie pożaru. Hala w której wybuch pożar ma około 40 merów długości i 14 szerokości. Ze względu na specyfikę obiektu może to potrwać jeszcze dłuższy czas. 
Na miejscu są jednostki zawodowej i ochotniczej straży pożarnej.
- W pożarze nikt nie ucierpiał. Zagrożenia dla sąsiednich budynków też nie ma, ale ze względu na obiekt i specyfikę zakładu trzeba zachować szczególną ostrożność – mówi komendant Wilczyński.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę