Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Auto roztrzaskało się o drzewo

Zakleszczoną w zniszczonym samochodzie kobietę wycinali nad ranem strażacy. W okolicach miejscowości Świdry – Dobrzyce, pomiędzy Stawiskami a Szczuczynem, samochód zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo, które przełamało się i zakleszczyło w aucie kierowcę. Uwolniona kobieta, w wieku 30 lat została natychmiast zabrana do szpitala w Łomży. Na razie nie wiadomo jak poważnych obrażeń doznała. Według pierwszych relacji była przytomna, ale wyziębiona.

Nie wiadomo o której godzinie doszło do wypadku. Joanna Makarewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie podaje, że zgłoszenie służby ratownicze otrzymały około godziny 5. rano. Wówczas jeden z kierowców jadących droga poinformował, że w lasku w pobliżu drogi krajowej nr 61 leży roztrzaskany samochód, a wewnątrz uwięziona jest kobieta. 
Z wraku auta, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, uwolnili ją strażacy. Kobieta natychmiast została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Łomży. Na razie nie ma informacji o jej stanie zdrowia.
Według wstępnych ustaleń policjantów kobieta jechała sama autem od strony Szczuczyna w kierunku Stawisk. W pewnym momencie, za parkingiem leśnym, auto z nieustalonych dotychczas przyczyn, zjechało na pobocze, wpadło do rowu i przewracając się ścięło drzewo, które je przygniotło. Nie wiadomo jak długo kobieta była w nim uwięziona. 
Na miejscu pracują policjanci, którzy starają się ustalić przebieg i okoliczności zdarzenia.

Jedna osoba została ranna także w porannym wypadku koło wsi Przeździecko Drogoszewo na drodze krajowej nr 63 Zambrów – Czyżew. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ford w trakcie wyprzedzania wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na miejscu pracują służby, a ruch odbywa się wahadłowo.

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę