Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dotacje Marszałka

XV edycja turoślańskiego Kartofliska i XVI Konkursu o Nagrodę i Medal Zygmunta Glogera to imprezy z Łomży i regionu które dostaną wsparcie Marszałka Województwa Podlaskiego. Zarząd Województwa Podlaskiego udzielił dotacji na wsparcie realizacji dziewięciu zadań publicznych należących do Województwa Podlaskiego w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji. Łączna pula pieniędzy przeznaczonych na dotację wyniosła ponad 37 tysięcy złotych.

Na popularyzację i edukacja społeczeństwa w zakresie zachowania dziedzictwa kulturowego dotację - 5.800 zł dostanie XV Kartoflisko organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Turośli. Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze „Stopka” z Łomży dostania zaś 4.000 zł na XVI Edycję Konkursu o Nagrodę i Medal Zygmunta Glogera.
Spośród 9 przyznanych dotacji aż 6 trafiło do Białegostoku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę