Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Pijany w tirze

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie 48-letni Łotysz, który jechał ciężarowym volvo drogą ekspresową S8 w okolicy Zambrowa. Sąd w Zambrowie już zdecydował o jego zatrzymaniu na dwa miesiące w tymczasowym areszcie.

Jak przekazują policjanci w poniedziałek w miejscowości Kossaki Borowe policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy volvo, którego kierowca uderzył w barierki. Jak się okazało 48-letni obywatel Łotwy, prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Sąd w Zambrowie zastosował już wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierowca na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Apelują o rozsądek na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę