Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Peugeot roztrzaskał się o drzewo

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w okolicach Jednaczewa koło Łomży. Samochód wypadł z drogi i rozbiły się o pobliskie drzewo. W peugeocie jechała tylko kierowca - kobieta i to ona z obrażeniami ciała została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Do wypadku doszło o godzinie 7.20 na skraju lasu w Jednaczewie. Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają jego okoliczności.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę