Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie z ciągnikiem

Jedna osoba zastała przewieziona do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Do wypadku doszło przed południem w Pniewie.

Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe i policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku. Prawdopodobnie kierowca ciągnika rolniczego zjeżdżając z drogi w lewą stronę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w przeciwną stronę volkswagenowi. Po zderzeniu do szpitala został zabrany mężczyzna jadący passatem.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę