Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Groził nożem policjantom. Siedzi w areszcie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił mężczyzna, który w sobotę znieważał i groził nożem interweniującym policjantom. Do zdarzenia doszło we wsi Chyliny na terenie gminy Jedwabne w związku z podejmowaną przez policjantów z interwencją domową.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łomży. Jak informuje prokurator Małgorzata Kosiorek-Soboń, zastępca Prokuratora Rejonowego, zatrzymanemu 31-letniemu mężczyźnie postawiono zarzuty popełnienia trzech przestępstw tj. znieważenia funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, podjęcie działań w zamiarze zmuszenia ich do zaniechania prawnej czynności służbowej oraz czynnej napaści na funkcjonariuszy policji poprzez kierowanie trzymanym w ręku nożem gróźb pozbawienia życia. Za to ostatnie przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym, grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wczoraj na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec podejrzanego Roberta J. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
Prokurator Małgorzata Kosiorek-Soboń tłumaczy to wysoką karą grożącą sprawcy, oraz charakterem zdarzenia. Mężczyzna w chwili zdarzenia był pod wypływem alkoholu.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę