Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Szybka 23-latka

Pędzącego z prędkością 104 km/h przez Śniadowo renaulta zatrzymali w niedzielne popołudnie policjanci. Jak się okazało za jego kierownicą siedziała 23-latka - mieszkanka gminy Piątnica.

Policjanci poinformowali, że do zatrzymania doszło wczoraj tuż po godzinie 16.00. 23-latka jechała prowadząca przez Śniadowo drogą wojewódzka nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 54 km/h policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie nałożyli mandat karny w wysokości 400 zł, oraz dołożyli jej 10 punktów karnych.

Policjanci podają, że mieszkańcy tej miejscowości wielokrotnie wskazywali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa zagrożenia związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości na tym odcinku drogi. Policyjne kontrole są reakcją na te zgłoszenia, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy.


Mundurowi apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę