Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Groźna kolizja

Trzy samochody osobowe zdarzyły się na skrzyżowaniu ul. Przykoszarowej z ul. Handlową. Na szczęście – jak podaje policja – nikomu z jadących w samochodach nic się nie stało. Przez około 45 minut zablokowany był ruch na tym odcinku ul. Przykoszarowej, bo samochody były znacząco uszkodzone.

Do zdarzenia doszło  około godz. 8.45. Zderzyły się samochody marki skoda, opel i toyota. Z ustaleń policjantów wynika, że odpowiedzialną za spowodowanie kolizji była kierująca toyotą, która nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. 
Ze względu na fakt, że nikt z jadących w samochodach nie odniósł większych obrażeń zderzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a jego sprawczyni został ukarana przez policjantów mandatem.
Około godziny 9.30 ruch na ulicy Przykoszarowej został wznowiony.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę