Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Bezpłatne „empeki” dla kobiet

Główne zdjęcie
Autobus MPK

Dziś Dzień Kobiet, a więc w Łomży panie bezpłatnie mogą jeździć autobusami MPK. Zwolnienie z opłat dotyczy tylko przejazdów w granicach administracyjnych miasta.

Dodatkowo pomiędzy godziną 14.00 a 16.00 w autobusie MPK linii nr 8 (numer boczny 212), łomżyńscy przedsiębiorcy wraz z Fundacją Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ja i Ty”  mają  rozdawać paniom drobne niespodzianki.

Natomiast Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza Panie na bezpłatny aqua fitness do Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży. Zajęcia poprowadzi instruktorka łomżyńskiego MOSiR. Udział jest bezpłatny - wystarczy nabyć bilet wstępu do Parku Wodnego i zgłosić się do instruktorki, która będzie czekała na Panie przy niecce basenowej. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 17.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę