Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Porywacze w samochodzie na łomżyńskich numerach

Główne zdjęcie
Porwana dziewczynka ma na imię Amelka (fot. KWP Białystok)

Dwóch sprawców poruszających się najprawdopodobniej ciemnozielonym citroenem C4 xsara picasso o numerze rejestracyjnym BL 60803... porwało i wywiozło z Białegostoku w kierunku zachodnim 25-letnią kobietę i jej 3-letnią córkę. Trwa policyjna obława. Policjanci proszą o wszelkie informacje w tej sprawie. Około 12.50 policja poinformowała o odnalezieniu poszukiwanego samochodu w Białymstoku. Jak się okazało auto było wypożyczone z Łomży.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 10. przed jednym z bloków na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku.
- Jak wynika z ustaleń policjantów, do 25-letniej kobiety, która była na spacerze razem ze swoją 3-letnią córeczką i babcią, podjechało auto, z którego wysiadło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Wciągnęli je siłą do samochodu, po czym odjechali. To auto najprawdopodobniej wyjechało z Białegostoku w kierunki zachodnim. My sprawdzimy oczywiście każdą, nawet anonimową informację - mówi rzecznik podlaskiej policji nadkomisarz Tomasz Krupa. 

Porywacze poruszają się ciemnozielonym citroenem C4 xsara picasso o numerze rejestracyjnym BL 60803... Numery zaczynające się na BL mają samochody zarejestrowane w Łomży. Policja nie wyklucza jednak, że mogą to być zagraniczne numery rejestracyjne lub że samochód ma już zmienione tablice.
Około 12.50 Tomasz Krupa poinformował o odnalezieniu poszukiwanego samochodu w Białymstoku.  - Odnalezionoe auto pochodzi z wypożyczalni w Łomży - podaje nadkomisarz Krupa.

Na razie nie ma informacji o porwanej kobiecie i dziecku. Nadal są poszukiwane.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę