Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Tekst pełen wiary w innych ludzi

- My, rodzice Filipa Wądołowskiego, wyrażamy szczere podziękowania wszystkim, którzy dołożyli starań w organizacji koncertu 24 lutego 2019 roku w Galerii Veneda w Łomży. Dzięki Waszemu wsparciu dalsza rehabilitacja i leczenie jest możliwa do realizacji, a osiąganie kolejnych sukcesów jest tylko kwestią czasu, pomimo walki ze straszną i nieprzewidywalną chorobą, jaką jest padaczka lekooporna - piszą w liście Agnieszka i Andrzej Wądołowscy, rodzice Filipka. - My otwieramy się z chorobą Filipka, choć to trudne, gdy uzewnętrzniamy się ze stanem zdrowia, który pozostawia wiele do życzenia, wręcz marzenia o normalności… Tekst nie będzie jednak pełen smutku, a wiary w innych ludzi.

 

Ludzi, którzy bez wahania pomagają, wspierają, poświęcają swój cenny czas, pracę własnych rąk, a przede wszystkim otwarte serce na historię osób potrzebujących, w tym naszego synka, których jak wiemy jest wiele na świecie, w Polsce, a nawet w naszym mieście… Ci ludzie pomagają, są pełni empatii i zrozumienia, otaczają dobrym słowem, wsparciem, którego bardzo potrzebujemy w ciężkich chwilach. Jedni ofiarują miłe spojrzenie, zrozumienie, inni podzielą się swoim talentem, zdolnościami i możliwościami. Na  stronie allegro.charytatywni.pl Organizacja Pożytku Publicznego, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której Filip jest podopiecznym założyła w naszym imieniu zbiórkę, gdzie wystawiane są zmaterializowane cegiełki serc osób ich ofiarujących:

1.    Koszulka i zdjęcie z autografem Adama Kownackiego
2.    Voucher na wynajem autobusu MPK Łomża
3.    Voucher na zakupy w Sklepie Karolinka w Łomży
4.    Voucher na metamorfozę stylizacji włosów w KG Studio Fryzur i Urody Karoliny Gardockiej
5.    Voucher na 1 zabieg w komorze hiperbarycznej przy Medicor w Łomży

Zapraszam do wzięcia udziału w licytacjach zbiórki „22117 Wądołowski Filip -Wspólnie dla Filipka”, której zebrane środki w całości zostaną przelane na subkonto mojego syna w fundacji i wykorzystane na niezbędne środki medyczne i rehabilitacyjne.

Agnieszka i Andrzej Wądołowscy, rodzice Filipa
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę