Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Krótki powrót zimy

Nad ranem temperatura powietrza w okolicach Łomży wynosiła -6°C. W ciągu dnia ma wzrosnąć maksymalnie do -1°C, ale mimo świecącego słońca będziemy odczuwać -15°C, ze względu na wiatr okresami porywisty, północno-wschodni.

Zgodnie z prognozami synoptyków temperatura powietrza poniżej zera spadła już wczoraj wieczorem i z godziny na godzinę robiło się coraz zimniej. O północy było już -2,5°C, a o 7. rano było -6°C. Takie temperatury zmierzono na stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie koło Piątnicy. 
Zgodnie z prognozą Barbary Jakubowskiej białostockiego synoptyka dyżurnego IMGW-PIB dziś w województwie podlaskim w ciągu dnia temperatura maksymalnie wzrośnie od -3°C do -1°C. Ma być zachmurzenie małe lub bezchmurnie i wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-wschodni. 
W nocy zachmurzenie na ogół małe, a temperatura minimalna spadnie od -7°C do -10°C. 
W sobotę zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane, później duże. Temperatura też będzie rosła, ale najprawdopodobniej nie przekroczy 0°C.
Kolejne dni i noce mają być już znacznie cieplejsze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę