Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej

Samochód renault Clio zderzył się z ciężarówką na skrzyżowaniu al. Legionów i ul. Sikorskiego. Dwie osoby podróżujące osobówką trafiły do szpitala. Zdarzenie miało miejsce około godz. 22.15 przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej.

Według świadka wypadku ciężarówka jechała ul. Sikorskiego od ul. Wojska Polskiego a osobówka jechała al. Legionów od Pl. Kościuszki. Kierujący cieżarówką z nieznanych przyczyn nie ustapił pierwszeństwa renault. Doszło do zderzenia pojazdów w wyniku czego dwie osoby podróżujące renault z ogólnymi potłuczeniami zostały przewiezione do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej. Jak się okazuje, wczoraj, sygnalizacja swietlna także nie działała a karetka przejeżdżająca przez skrzyżowanie, tylko dzięki ostremu hamowaniu, nie zderzyła się z innym pojazdem. Dziwi tak wczesne wyłączanie sygnalizacji świetlnej na jednym z ważniejszych skrzyżowań w mieście. Trochę dalej na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Mickiewicza sygnalizacja świetlna działa.

Policja na miejscu ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę