Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zablokowana droga Łomża - Grajewo

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Po zderzeniu się dwóch ciężarówek w okolicach miejscowości Świdry – Dobrzyce zablokowana jest droga krajowa nr 61 Łomża – Grajewo. Z pierwszyznach informacji wynika, że jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło około godziny 7.40. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że jeden TIR wjechał do rowu, a jego naczepa stanęła w poprzek drogi i w nią uderzył drugi TIR. Ze zgłoszenia jakie odebrały służby ratunkowe wynikało, że w zdarzeniu uczestniczył także samochód osobowy, ale policja nie potwierdziała tej informacji.  Do szpitala z obrażeniami ciała trafił jeden z kierowców ciężarówek.

W związku z wypadkiem i całkowitą blokada drogi policjanci w Kisielnicy wszystkie samochody kierują na objazd przez Kolno.

Foto: fot. KPP Kolno
Foto: fot. KPP Kolno
Foto: fot. KPP Kolno

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę