Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

65-latek podejrzewany o usiłowanie zabójstwa

Policjanci informują o zatrzymaniu 65-letniego mężczyzny, który siekierą usiłował zabić dwie osoby. Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w jednym z mieszkań w Grajewie. Ranne osoby – kobieta i mężczyzna - trafiły do szpitala, a w poszukiwania niedoszłego ich zabójcy zaangażowano ponad 60 policjantów i funkcjonariuszy straży granicznej. Ujęto go wczoraj około godziny 17. na terenie gminy Szczuczyn.

Szczegóły zdarzenia nie są podawane. Wiadomo, że w poniedziałek około godziny 9:30 policjanci otrzymali zgłoszenie, iż w mieszkaniu na jednym z grajewskich osiedli znajdują się dwie osoby z obrażeniami ciała. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Ranne osoby – mężczyzna i kobieta - zostały przetransportowane do szpitala. Wówczas dla dobra prowadzonych czynności policja więcej informacji w tej sprawie nie udzielała. Według nieoficjalnych informacji poszkodowaani to 72-letni mężczyznę i 64-letnia kobieta, których napastnik ranił siekierą w głowy.

Dziś poinformowano, o ujęciu mężczyzny podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa dwóch osób – mieszkańców Grajewa. - 65-latek został zatrzymany następnego dnia po zdarzeniu – podała policja zaznaczając, że w tej sprawie wszczęto śledztwo prokuratorskie. Dziś także mężczyźnie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Miał przyznać się do winy. Wiadomo, ze jest spokrewniony z osobami, które zaatakowął siekierą. Prokuratirzy złożyli już do sądu wniosek o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę