Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Piratów łapali w Śniadowie

Trzech kierowców straciło prawo jazdy w weekend w Śniadowie. „Wpadli” na policyjne pomiary prędkości. Wszyscy w miejscu zabudowanym jechali z prędkością ponad 100 km/h.

W sobotnie popołudnie na radar „wpadł”  41-latek, który kierował renault. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Z kolei w niedzielę, najpierw około godziny 12.00, została zatrzymana do kontroli kierująca bmw, która przekroczyła dozwoloną prędkość o 55 km/h. Niespełna kilka minut później na tym samym odcinku drogi, zatrzymany został kierowca opla. 42 – latek jechał z prędkością 103 km/h, przy obowiązującym ograniczeniu do 50 km/h. Wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy stracili prawo jazdy, która ma być im zatrzymane na trzy miesiące. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał

Policjanci podkreślają, że do kontrole prędkości kierowców jadących przez Śniadowo były prowadzone w związku z licznymi wskazaniami przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę