Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pomoc w znalezieniu pracy

Ponad 1,5 mln zł ma kosztować projekt pomocy 80 osobom ubogim z Łomży, zagrożonym wykluczeniem społecznym i korzystającym z pomocy społecznej. Większość środków ma pochodzić z funduszy unijny. Wczoraj Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na 3 projekty dotyczące aktywnej integracji. Jedne z nich będzie realizowany w Łomży.

Jak podała Emilia Malinowska z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku miasto Łomża zrealizuje projekt wart ponad 1,5 mln zł, a dotacja to blisko 1,28 mln zł. Zakłada on wsparcie 80 osób, ubogich, zagrożonych wykluczeniem społecznym,  zamieszkałych w Łomży i korzystających z pomocy społecznej. Uczestnicy skorzystają z instrumentów aktywnej integracji. Dla każdej osoby zostanie ustalona indywidualna ścieżka reintegracji, diagnoza sytuacji problemowej, określone będą zasoby, potencjał, predyspozycje i potrzeby. Każdy uczestnik skorzysta z przynajmniej dwóch form wsparcia: z poradnictwa specjalistycznego, kursu zawodowego, stażu oraz zasiłku celowego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę