Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Pierwszy milioner Lotto w Łomży

Ponad 6 i pół miliona złotych wygrał gracz LOTTO w Łomży. To pierwsza główna wygrana w Lotto w mieście! Szczęśliwymi liczbami okazały się: 4, 24, 27, 32, 37, 39.

Padła pierwsza główna wygrana w lutym w Lotto warta jest 6 570 451,50 zł. Osoba, która trafiła „szóstkę” zagrała w punkcie LOTTO znajdującym się w Łomży przy ulicy Aleja Legionów 2B. Do pełni szczęścia graczowi wystarczyło zawarcie 3 zakładów, w których sam wytypował swoje liczby. Gratulujemy!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę