Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijane głąby

Główne zdjęcie
Skrzyżowanie Dwornej i Giełczyńskiej

Kilku nietrzeźwych kierowców zatrzymali w weekend policjanci z Łomży. Wśród nich byli także ci, którzy pijani jechali pomimo wyroku sądowego zakazującego prowadzenia im wszelkich pojazdów. Jeden z takich delikwentów przy skrzyżowaniu ul. Dwornej z Giełczyńską uderzył w inne auto. Okazało się, że 46-latek tym razem miał w sobie ponad 2,7 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut przed godziną 16. Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że 46-latek jadąc ulicą Dworną i dojeżdżając do skrzyżowania z Giełczyńską uderzył w tył poprzedzającego go samochodu. Okazało się, że kierującym łomżanin był mocno pijany. Pierwsze badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w organizmie. Okazało się także, że mężczyzna nie miał prawa jazdy. Dokument zatrzymano mu w lutym 2009 roku. 46-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań i jak wytrzeźwieje, ma mieć stawiane zarzuty.  

W policyjnej izbie zatrzymań wylądował także 32-latek, którego policjanci zatrzymali w sobotę późnym wieczorem na ul. Pięknej w Jedwabnem. Mężczyzna kierował volkswagenem mając w sobie ponad 2 promile alkoholu. Gdy policjanci chcieli zatrzymać jego auto początkowo próbował uciekać. Po zatrzymaniu miał być wulgarny i agresywny wobec policjantów. Później wyszło na jaw, że jest pijany i, że za wcześniejsza jazdę po pijanemu, ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenie pojazdów do marca ubiegłego roku do marca 2022 roku. 

W Jedwabnem w niedzielne popołudnie policjanci zatrzymali także pijanego 25-latka, który jechał oplem corsą mając  0,9 promila alkoholu w organizmie. Wpadł w ich oko, bo dopuścił się kilku wykroczeń drogowych m.in. wyprzedzał na skrzyżowaniu. 

Także w Łomży w ręce policji wpadło kilku kierowców, którzy usiłowali jechać pod wpływem alkoholu. W sobotnie  południe na Sybiraków zatrzymano 31-latka za kierownica jeepa. Miał 0,27 promila alkoholu. W sobotę wieczorem na alei Piłsudskiego  19-latka, który prowadził passata mając 0,23 promila. W nocy z soboty na niedzielę  na ul. Dmowskiego 25-latka, który jechał renaultem mając w sobie 0,7 promila alkoholu.

Foto: Skrzyżowanie Dwornej i Giełczyńskiej
Foto: Skrzyżowanie Dwornej i Giełczyńskiej
Foto: Skrzyżowanie Dwornej i Giełczyńskiej

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę