Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Tragiczne wypadki

Do trzech śmiertelnych wypadków drogowych doszło minionej doby na terenie województwa podlaskiego. Jeden z nich wydarzył się nocą w Gutach na drodze krajowej nr 61.

Około godziny 15.50 wydarzył się wypadek w miejscowość Klejniki koło Hajnówki. Kierujący Daewoo z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. W samochodzie jechało dwóch mężczyzn - jeden zginął na miejscu,  drugi ranny trafił do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło ok. godz. 19.30 na dw 678 w miejscowości Łupianka Stara. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujacy VW potrącił  idącego po jezdni w nieoświetlonym miejscu mężczyznę, ktory w wyniku poniesionychobrażeń  poniósł śmierć.

Do trzeciego tragicznego zdarzenia doszło w nocy na DK 61 m. Guty. Kierowca Hyundaia 32 lata, trzeźwy potrącił śmiertelnie pieszego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę