Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 października 2022 napisz DONOS@

Wyciągnęli mężczyzn z płonącego domu

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Dzięki błyskawiczne reakcji i sprawnemu działaniu udało się uratować życie czterem osobom. Mężczyźni byli w drewnianym domu, który w czwartek po południu stanął w płomieniach.

fot. KPP Grajewo
fot. KPP Grajewo

Jak przekazuje policja wczoraj po godzinie 16:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację o pożarze jednego z domów jednorodzinnych przy ulicy Dwornej. We wskazane miejsce natychmiast udali się mundurowi. W oknie budynku było widać płomienie. Z uwagi na realne zagrożenie życia mieszkańców, funkcjonariusze weszli do środka płonącego domu. W jednym z pomieszczeń policjanci zastali dwóch mężczyzn, którym nakazali opuszczenie budynku. Następnie udali się do drugiego pomieszczenia, skąd wydobywał się dym. Drzwi były zamknięte od środka. Policjanci po pokonaniu zabezpieczeń, na podłodze w pobliżu płomieni znaleźli leżącego mężczyznę. Był on przytomny, jednak posiadał poparzenia twarzy i dłoni. Mundurowi niezwłocznie wynieśli 68-latka na zewnątrz. W tym czasie na miejsce przyjechała straż pożarna, która natychmiast przystąpiła do gaszenia pożaru. W trakcie udzielania pierwszej pomocy poparzonemu mężczyźnie, policjanci dowiedzieli się, że w budynku pozostała jeszcze jedna osoba. Jeden z funkcjonariuszy wspólnie ze strażakiem udał się ponownie do płonącego budynku. Po wybiciu szyby udało się wyciągnąć przez okno jeszcze jednego mężczyznę.

Dokładne okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśnią grajewscy policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę