Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wyciągnęli mężczyzn z płonącego domu

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Dzięki błyskawiczne reakcji i sprawnemu działaniu udało się uratować życie czterem osobom. Mężczyźni byli w drewnianym domu, który w czwartek po południu stanął w płomieniach.

fot. KPP Grajewo
fot. KPP Grajewo

Jak przekazuje policja wczoraj po godzinie 16:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację o pożarze jednego z domów jednorodzinnych przy ulicy Dwornej. We wskazane miejsce natychmiast udali się mundurowi. W oknie budynku było widać płomienie. Z uwagi na realne zagrożenie życia mieszkańców, funkcjonariusze weszli do środka płonącego domu. W jednym z pomieszczeń policjanci zastali dwóch mężczyzn, którym nakazali opuszczenie budynku. Następnie udali się do drugiego pomieszczenia, skąd wydobywał się dym. Drzwi były zamknięte od środka. Policjanci po pokonaniu zabezpieczeń, na podłodze w pobliżu płomieni znaleźli leżącego mężczyznę. Był on przytomny, jednak posiadał poparzenia twarzy i dłoni. Mundurowi niezwłocznie wynieśli 68-latka na zewnątrz. W tym czasie na miejsce przyjechała straż pożarna, która natychmiast przystąpiła do gaszenia pożaru. W trakcie udzielania pierwszej pomocy poparzonemu mężczyźnie, policjanci dowiedzieli się, że w budynku pozostała jeszcze jedna osoba. Jeden z funkcjonariuszy wspólnie ze strażakiem udał się ponownie do płonącego budynku. Po wybiciu szyby udało się wyciągnąć przez okno jeszcze jednego mężczyznę.

Dokładne okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśnią grajewscy policjanci.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę