Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Nowy wiceprezydent Łomży

Główne zdjęcie
Dr inż. Stanisław Kaczyński (fot 2015 r)

Dziś, albo w poniedziałek ma być powołany nowy wiceprezydent Łomży. Na „giełdzie” najczęściej wskazywany był dr inż. Stanisław Kaczyński. To wykładowca w Zakładzie Przedsiębiorczości Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSIiP, ale z doświadczeniem biznesowym. Ten dementuje jednak te pogłoski. Pod koniec listopada, kilka godzin po tym gdy Mariusz Chrzanowski po raz drugi złożył ślubowanie i objął urząd prezydenta Łomży wydał zarządzenie w którym napisał, że swoje obowiązki będzie pełnił przy pomocy jednego zastępcy. Z czasem coraz częściej powtarzały się informacje, że zastępców – tak jak wcześniej - będzie dwóch.

Zarządzenie prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego z 21 listopada 2019 r. w sprawie określenia liczby zastępców
Zarządzenie prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego z 21 listopada 2019 r. w sprawie określenia liczby zastępców

Wczoraj Łukasz Czech z ratusza odpowiadając na pytania dotyczące planowanej reorganizacji ratusza podawał, że jest ona związana „również z planowanym powołaniem drugiego zastępcy prezydenta”.
- Wprowadzenie nowego regulaminu organizacyjnego Urzędu Miejskiego planowane jest w pierwszej połowie lutego br. Stosowne zarządzenie w tej sprawie jest w trakcie opracowywania – podawał Czech. - Reorganizacja będzie obejmowała połączenie niektórych wydziałów oraz zmiany zakresów obowiązków części pracowników. (...) Zmiany mają na celu przede wszystkim przyspieszenie procesu decyzyjnego, co ma przełożyć się na usprawnienie pracy urzędu i zwiększenie jej efektywności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę