Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Potrącenie w Piątnicy

Starsza kobieta trafiła do szpitala po tym gdy potrącił ją samochód. Do zdarzenia doszło około godziny 14.40 w Piątnicy Włościańskiej, w odległości około 200 metrów do ronda. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Z relacji wynika, że do wypadku doszło gdy około 80-letnia kobieta przechodziła przez jezdnię na drugą jej stronę. Uderzył w nią samochód osobowy renault megane, który jechał od ronda w kierunku Drozdowa. Za jego kierownicą siedziała młoda kobieta.

Wezwana na miejsce karateka pogotowia zabrała do szpitala ranną pieszą. Na razie nie wiadomo czy obrażenia jakich doznała są poważne. Świadkowie przekazują, że leżąc na środku jezdni nie reagowała na próby kontaktu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę