Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Okradł kościół

Od roku do nawet 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Łomży, który w październiku ubiegłego roku włamał się i ukradł pieniądze ze skarbony w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli. Po kilku miesiącach policjanci ustalili i zatrzymali złodzieja. Okazuje się, że mieszka w pobliżu kościoła.

O zatrzymaniu podejrzanego 56-latka poinformowała policja. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że łomżyńscy kryminalni w wyniku intensywnej pracy ustalili i zatrzymali 56-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z kościołów w Łomży. Zdarzenie to miało miejsce pod koniec października ubiegłego roku. Jak wynikało ze zgłoszenia nieznany mężczyzna wyłamał wieko skarbony na datki wiernych i dokonał kradzieży pieniędzy. Zatrzymany wczoraj 56-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do której się przyznał.

Urszula Brulińska mówi, że zatrzymany mężczyzna chce dobrowolnie poddać się karze.

Zgodnie z kodeksem karnym: „kto kradnie z włamaniem, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę