Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie pieszej w Chojnach

61-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym gdy potrącił ją samochód osobowy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Chojnach Starych na drodze krajowej nr 61. Kobieta przechodziła przez jezdnię, gdy uderzył w nią jadący w kierunku Łomży renault.

Wypadek wydarzył się o godzinie 17.40. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, łącznie ze strażą pożarną i policją. Z informacji przekazywanych przez czytelników wynikało, że kobieta odniosła poważne obrażenia. Natychmiast została zabrana do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować. Policja podaje, że kierowca osobowego renaulta, który ją potrącił, był trzeźwy. Wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę